Nauka i zabawa w domu - 26 maj

DZIEŃ MAMY 2020'...

Witamy serdecznie wszystkie MAMY naszych przedszkolaków.

Dziś obchodzicie swoje święto – DZIEŃ MAMY, dlatego tym szczególnym dniu przygotowałyśmy dla Was małą niespodziankę, która mamy nadzieję sprawi Wam choć trochę radości. Jednoczesnie zdajemy sobie sprawę z tego, że największą atrakcją jest występ Waszych dzieci w programie artystycznym w przedszkolu, jednak z uwagi na obecną sytuację nie jest to możliwe, dlatego zapraszamy do wirtualnego świętowania.

 

Na początek zrelaksujcie się i zobaczcie czego życzą Wam dzieci i za co dziękują , wystarczy kliknąć w link https://www.youtube.com/watch?v=C_IMC6pK_tY

 

Teraz pora na piosenkę – klikajcie więc i słuchajcie, lekko przytupując nóżką... https://www.youtube.com/watch?v=t7koX6Y_e3A

 

Dzisiejsze święto jest dniem bardzo wesołym, dlatego w ZAŁĄCZNIKACH zamieszczona jest ,,Prezentacja dla mamy,” która mamy nadzieję namaluje uśmiech na Waszych twarzach.

 

Dla Waszych dzieci jesteście ich SKARBEM https://www.youtube.com/watch?v=955EOppVQpU

 

To już  prawie wszystko co mamy dla Was i przekazujemy w imieniu naszych przedszkolaków, bo poniżej zamieszczamy jeszcze ciepłe słowa, które z pewnością każde dziecko chce przekazać swojej mamie w tym wyjątkowym dniu.

 

,,W dniu Twojego święta
chciałam Ci powiedzieć,
że Ty jesteś dla mnie
najdroższa pod niebem!
Dlatego też składam Ci najszczersze życzenia:
Zdrowia, radości, marzeń spełnienia,
By nie było żadnych powodów do łez,
Samych sukcesów, jakich tylko chcesz!”

 

My również przyłączamy się do powyższych życzeń i przesyłamy pozdrowienia.

 

Tagi