Nauka i zabawa w domu - 15 maj

Witamy i przypominamy, że dziś piątek mamy, do zabawy zapraszamy...

Witamy serdecznie.

Przed nami weekend czyli dwa wolne dni na zasłużony odpoczynek. Zanim jednak oddacie się błogiemu lenistwu, mamy dla Was kilka propozycji na spędzenie wolnego czasu.

 

Na początek proponujemy grę logiczna dla dzieci, polegająca na łączeniu płytek ze zwierzątkami. Klikajcie w link i ćwiczcie logiczne myślenie:

https://miastodzieci.pl/gry/laczenie-plytek-ze-zwierzetami/

 

Dziś 15 maja obchodzimy Dzień Polskiej Niezapominajki czyli święto przyrody mające na celu promowanie jej walorów oraz ciągłe przypominanie o ochronie środowiska. To święto ma również na celu zachowanie od zapomnienia ważnych chwil w życiu. W związku z dzisiejszym świętem, mamy dla Was propozycję – wykonajcie bukiecik niezapominajek dowolną techniką, z wykorzystaniem np.: surowców wtórnych, kredek, farb, bibuły, plasteliny, itp. Będzie nam bardzo miło jeśli prześlecie do nas zdjęcia prac, które zamieścimy na naszej przedszkolnej stronie internetowej/

 

Mamy piątek i kolejną smaczną propozycję do wykonania w kuchni. Tym razem zachęcamy do wykonania domowej pizzy, w przygotowaniu której pomoże Wam Tosia. Klikajcie, róbcie i zajadajcie – SMACZNEGO:

https://www.youtube.com/watch?v=agDAdePwPXo

 

W załącznikach mamy propozycje zajęć na dziś, a w galerii czeka na Was kolejna porcja zdjęć – oglądajcie i nie zapominajcie, że w dalszym ciągu czekamy na Wasze zdjęcia.

 

Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie.

Tagi

GALERIA