Nauka i zabawa w domu - dzień 13

Na dziś zaplanowana jest wyjątkowa niespodzianka...

Witamy wszystkich serdecznie, podobno mamy wiosnę, a zerknijcie tylko za okno co się dzieje, śnieg i zawierucha, pełno białego puchu. Ale z drugiej strony to chyba powinniśmy się cieszyć bo zima była bez śniegu, więc wiosna nadrabia jej zaległości.

I jak patrzyliście już za okno?

 

 

 

To oczywiście żart, bo mamy dziś - PRIMA  APRILIS!!!

 

Tak, tak Drodzy Rodzice i Kochane Przedszkolaki, to taki mały żarcik na dzień dobry, mamy nadzieję że choć trochę Was to rozbawiło.

 

Dzień PRIMA APRILIS obchodzony jest w wielu krajach świata. W tym dniu robimy sobie życzliwe żarty i celowo wprowadzamy innych w błąd, dobrze się przy tym bawiąc. Wy też wykorzystajcie ten wesoły dzień na zrobienie komuś niegroźnego żartu.

 

,,Dzisiaj ochotę ma każdy na psotę,
czyhają więc wszyscy za rogiem lub płotem.

Nie miej złości, nie miej żalu,
Bądź dziś wesół w każdym calu.

Dzisiaj mamy 1 kwietnia
Wielkich żartów to przepowiednia.
Więc, gdy spotkasz się z psikusem,
Nie odpędzaj się od niego przymusem.”

 

To tyle żartów, czas wracać do pracy. W załącznikach czekają na Was nowe propozycję zajęć na dziś. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i życzymy owocnej pracy.

 

W zamian za dzisiejszy żarcik zapraszamy do naszej galerii, w której czeka NIESPODZIANKA - bo możecie tam zobaczyć jak Wasze koleżanki i koledzy spędzają czas w swoich domach. Sądzimy że sprawi Wam to dużo radości, bo dla Nas to ogromna radość ogladać Wasze roześmiane buzie chociaż na zdjęciach, za które serdecznie dziękujemy i oczywiście prosimy o kolejne.

Pozdrawiamy wiosennie!!!

 

GALERIA