Weź udział w Lokalnym Programie Grantowym Małopolska Lokalnie

Powiat Oświęcimski i Gmina Kęty wraz z Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych zapraszają małopolskich społeczników na spotkanie informacyjne dotyczące Lokalnego Programu Grantowego. Odbędzie się ono 2 marca (czwartek) w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu (ul. Wyspiańskiego 10, sala nr 101a, I piętro). Początek o godz. 16.

Podczas spotkania zostaną również omówione tegoroczne zasady programu Małopolska Lokalnie, który już po raz dziewiąty będzie realizowany w województwie małopolskim.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców, którzy mają interesujący pomysł na działanie w swojej społeczności na terenie Powiatu Oświęcimskiego oraz do lokalnych organizacji pozarządowych, które szukają wsparcia swojej działalności.

Lokalny Program Grantowy Powiatu Oświęcimskiego i Gminy Kęty to konkurs z dofinansowaniem do 6000 zł podzielony na dwie ścieżki wsparcia:
- projekty społeczne, jeśli jesteście lokalną organizacją pozarządową lub grupą nieformalną działającą na rzecz mieszkańców powiatu
- projekty rozwojowe dla lokalnych organizacji pozarządowych

Nabór projektów potrwa od 1 do 30 marca br.