Najpiękniejsze dekoracje dożynkowe

Najpiękniejsze dekoracje dożynkowe Czwartek, 19 września 2019 Wyniki konkursu zorganizowanego przez Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zostały ogłoszone 18 września. Nagrodę Główną za najpiękniejsze dekoracje dożynkowe zdobyło sołectwo Poręba Wielka.

Obwieszczenie w sprawie terminu polowania zbiorowego Koła Łowieckiego „Cyranka” obwód łowiecki nr 101

Obwieszczenie w sprawie terminu polowania zbiorowego Koła Łowieckiego „Cyranka” obwód łowiecki nr 101 Czwartek, 19 września 2019 Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim w sprawie terminu rozpoczęcia polowania zbiorowego Koła Łowieckiego "Cyranka" w Oświęcimiu na terenie obwodu nr 101 w dniu 28 września 2019 r.

XII sesja Rady Gminy Oświęcim - relacja na żywo

XII sesja Rady Gminy Oświęcim - relacja na żywo Środa, 18 września 2019 Zapraszamy do obejrzenia transmisji na żywo z XII sesji Rady Gminy Oświęcim.

Rocznica agresji ZSRR na Polskę

Rocznica agresji ZSRR na Polskę Wtorek, 17 września 2019 80 lat temu oddziały sowieckie bez wypowiedzenia wojny zaatakowały walczącą z Niemcami Polskę, przekraczając jej wschodnią granicę na całej długości. Uroczyste obchody rocznicy tego wydarzenia miały miejsce w Oświęcimiu.

Dzień bez samochodu w Gminie Oświęcim

Dzień bez samochodu w Gminie Oświęcim Wtorek, 17 września 2019 Co roku w dniach 16-22 września ma miejsce Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. W związku z tym zachęcamy do wspólnego świętowania i zostawienia samochodów w garażach, a wyciągnięcia z nich rowerów!

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS Wtorek, 17 września 2019 Zakład Ubezpieczeń Społecznych od 23 do 27 września br. po raz kolejny organizuje Tydzień Przedsiębiorcy - wydarzenie organizowane pod hasłem „Zatrudniam legalnie – Pracuję legalnie”. W planie są bezpłatne seminaria oraz dyżur ekspertów.

Szczepienie lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie

Szczepienie lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie Wtorek, 17 września 2019 Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zawiadamia, że na terenie województwa małopolskiego w dniach od 28 września do 5 października 2019 r. zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie.

archiwum wiadomości