"Oświęcimska Gmina" luty 2020

Wtorek, 25 lutego 2020 Lutowy numer miesięcznika "Oświęcimska Gmina".

Wody Polskie - Dni Otwarte

Wody Polskie - Dni Otwarte Wtorek, 25 lutego 2020 Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie RZGW w Krakowie zaprasza do udziału w Dniach Otwartych 27 lutego. W każdy ostatni czwartek miesiąca, w godzinach od 8.00 do 14.00, pracownicy będą udzielać wszelkich informacji oraz porad związanych z gospodarką wodną - odpowiedzą na Państwa pytania, pomogą wypełnić wniosek, sprawdzą niezbędną dokumentację.

Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców Gminy Oświęcim w zakresie możliwości pozyskania środków z Funduszy Europejskich

Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców Gminy Oświęcim w zakresie możliwości pozyskania środków z Funduszy Europejskich Piątek, 21 lutego 2020 Przypominamy, już dzisiaj w Urzędzie Gminy Oświęcim w godz.11.30 -14.00 odbędą się bezpłatne konsultacje dla mieszkańców Gminy Oświęcim w zakresie możliwości pozyskania środków z Funduszy Europejskich organizowane przez Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich.

Dotacje na zabezpieczenie upraw przed suszą

Dotacje na zabezpieczenie upraw przed suszą Środa, 19 lutego 2020 Rolnicy, którzy chcą zabezpieczyć swoje uprawy przed skutkami suszy, mogą ubiegać się w ARiMR o dotację na inwestycje w nawadnianie gospodarstwa rolnego. Wnioski będzie można składać od 21 lutego do 20 kwietnia 2020 r.

Relacja na żywo z XIX sesji Rady Gminy Oświęcim

Relacja na żywo z XIX sesji Rady Gminy Oświęcim Środa, 19 lutego 2020 Zapraszamy do obejrzenia relacji video z XIX sesji Rady Gminy Oświęcim.

Piłkarski Turniej strażaków

Piłkarski Turniej strażaków Wtorek, 18 lutego 2020 Dziewięć zespołów stanęło do rywalizacji w zawodach 15 lutego w Rajsku. Turniej Piłki Halowej Jednostek OSP Oddziału Miejsko-Gminnego w Oświęcimiu o Puchar Wójta Gminy Oświęcim został rozegrany już szósty raz.

Posłuchaj o czystym powietrzu

Posłuchaj o czystym powietrzu Poniedziałek, 17 lutego 2020 Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej właśnie uruchomił cykl bezpłatnych audiobooków związanych z tematyką czystego powietrza. W ogólnodostępnej aplikacji mobilnej Audioteki można już posłuchać pierwszego audiobooka. Kolejne są w przygotowaniu.

archiwum wiadomości