Rodzinny Rajd Rowerowy

W sobotę 1 czerwca nasze przedszkole po raz kolejny tradycyjnie zorganizowało, już VII Rodzinny Rajd Rowerowy...

 W sobotę 1 czerwca nasze przedszkole po raz kolejny tradycyjnie zorganizowało, już VII Rodzinny Rajd Rowerowy. Jednak w tym roku została zmieniona trasa rajdu oraz meta. Po raz pierwszy nasz Rajd zakończył się na boisku Klubu Sportowego "Sygnał" Włosienica. Podczas rajdu uczestnicy pokonali trasę około 9 km. Mieli także jedną przerwę na odpoczynek, podczas której mogli napić się wody i nabrać sił. Rajd również w tym roku cieszył się dużą popularnością i wzięło w nim udział wielu naszych przedszkolaków wraz z rodzicami.

Po rajdzie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Na mecie czekały także różne atrakcje, były dmuchańce dla dzieci, kącik plastyczny, zabawy sportowe, bańki mydlane. Na uczestników, czekał również poczęstunek w postacie kawy, herbaty, ciasta i dodatkowo, wszyscy mieli okazję miło spędzić czas przy ognisku, gdzie każdy przygotowywał sobie kiełbaski. Impreza przebiegła w miłej i przyjemnej atmosferze, a co najważniejsze pogoda dopisała.

Za pomoc w organizacji Rajdu Rowerowego i czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników, serdecznie dziękujemy OSP Włosienica, OSP Stawy Monowskie, Zintegrowana Służba Ratownicza  oraz panu Arielowi Bernasiowi.

Tagi

GALERIA