Trener personalny

Nasze przedszkole odwiedziła pani Magdalena Hodel-Wądra, aby przybliżyć dzieciom specyfikę zawodu trenera personalnego...

8.11.2023r. nasze przedszkole odwiedziła pani Magdalena Hodel-Wądra, aby przybliżyć dzieciom specyfikę zawodu trenera personalnego. Trener personalny – to osoba, która pomaga innym osiągnąć swój cel, np. zbudować i utrzymać formę fizyczną. Pani Madzia na co dzień pracuje zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi w „Studiu Zdrowy Ruch” w Oświęcimiu. Przyszła do dzieci, właśnie po to, aby wyjaśnić im, czym na co dzień się zajmuje, pokazać im różne przyrządy na których ćwiczą jej podopieczni, ale również poćwiczyć  z naszymi przedszkolakami.

Pani Magdalenie udało się również „przemycić” kilka słów, nie tylko o treningu fizycznym, ale również o zdrowym odżywaniu. Opowiedziała, dlaczego ważna jest zdrowa dieta, w czym pomaga, a czego udaje się dzięki niej uniknąć,  jak np. wizyt u dentysty.

Przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach. Z dużym zainteresowaniem słuchały i oglądały prezentacje którą przygotowała pani trener. Najbardziej jednak podobały im się ćwiczenia z przyrządami takimi jak: kettel, czy mata do akupresury. Zachęcamy do ćwiczeń z dziećmi w domu.

Tagi

GALERIA