Pasowanie na przedszkolaka

1 października w grupie Motylków odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka...

1 października, to bardzo uroczysty dzień w grupie Motylków, ponieważ tego dnia wszystkie dzieci z tej grupy oficjalnie zyskały tytył przedszkolaka. Uroczystość pasowania nie mogła się obyć bez sprawdzenia umiejętności naszych najmłodszych, które bacznym okiem obserwowała pani dyrektor Leokadia Kukla. Dzieci zaprezentowały więc swoje umiejętności artystyczne w tańcu, piosence i recytowanych wierszach, udowodniły że potrafią liczyć oraz że posiadają świetną sprawność fizyczną i potrafią bezbłędnie odpowiadać na trudne pytania. Po krótkim teście umiejętności przyszedł czas na złożenie przyżeczenia i potwierdzenie słów ślubowania. Następnie pani dyrektor pasowała każdego chłopca i dziewczynkę na przedszkolaka używając do tego dużego ołówka. Miłym zwięczeniem uroczystości było wręczenie pamiątkowych dyplomów, orderów super przedszkolaka oraz sodkich motylków.

Od teraz nasze Motylki oficjalnie są pełnoprawnymi przedszkolakami, czego im serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że będą miło spędzać czas w naszym przedszkolu, bawiąc się i ucząc przez kolejne lata.

A teraz zapraszamy do naszej galerii i oglądania krótkiej filmowej relacji z tego miłego spotkania, która jest dostępna pod linkiem https://www.facebook.com/Przedszkole-Samorz%C4%85dowe-we-W%C5%82osienicy-109549297956232

Tagi

GALERIA