WALENTYNKI

15 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu WALENTYNKI, które sprawiły że ten dzień był bardzo wyjątkowy...

15 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu WALENTYNKI, które sprawiły że ten dzień był bardzo wyjątkowy. Od rana z każdą minutą w naszych salach robiło się coraz bardziej czerwono, ponieważ wszyscy przyszli do przedszkola ubrani właśnie w kolorze czerwonym. Każda grupa świętowała stosownie do swoich umiejętności i nastroju. Maluszki bawiły się papierowymi serduszkami, z których jedne musiały połączyć w całość dopasowując takie same połówki, a inne układały od najmniejszego do największego rozwijając przy tym swoje umiejętności. Jak widać na zdjęciach świetnie sobie poradziły z tymi zadaniem, a w nagrodę otrzymały słodkie serduszkowe lizaki.

Średniaki z kolei po walentynkowych zabawach wykonały WALENTYNKI dla kolegów i koleżanek, rysując na szablonach w kształcie serduszek.

Starszaki po walentynkowych tańcach i piosenkach, odkodowywały swoje uczucia na macie do kodowania i to w dodatku w języku angielskim. Następnie wykonały WALENTYNKI dla swoich rodziców, bo przecież ich kochają najbardziej.

Zwieńczeniem dzisiejszych atrakcji było otwarcie WALENTYNKOWEJ SKRZYNKI, która od kilku dni wypełniała się kartkami walentynkowymi. I jak się okazało każdy przedszkolak otrzymał miłą niespodziankę, co sprawiło wszystkim wiele radości. Mamy nadzieję, że walentynkowy nastrój jeszcze na długo zagości w naszym przedszkolu.

To był wyjątkowo udany i długo wyczekiwany dzień, dlatego zapraszamy do oglądania relacji fotograficznej w naszej galerii oraz filmu z Walentynek u maluszków, który będzie dostępny po kliknięciu w link https://drive.google.com/file/d/1asLtIZ1vlHUeIXe4PfG2U7iD_85t0wfn/view?usp=sharing

GALERIA