Talenty przedszkolaków

Okazuje się, że nasze przedszkolaki mają różne talenty, które potrafią wykorzystać...

Często słyszymy i podziwiamy talenty dzieci z innych przedszkoli, a tak niewiele mówimy o naszych zdolnych przedszkolakach i ich rodzicach, którzy chętnie angażują się w różnego typu akcje. Otóż całkiem niedawno dowiedzieliśmy się o sukcesie Alicji K. z grupy starszaków. Ala wraz ze swoją starszą siostrą Olą, wystąpiły w filmiku nakreconym przez ich rodziców i wzięły udział w konkursie.

 

Celem konkursu zorganizowanego przez kampanię Koalicji dla Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży przy Małopolskim Kuratorze Oświaty "Bezpieczne dziecko," było właśnie nakręcenie krótkiego filmiku (do 3 minut) w formie tutorialu (filmu instruktażowego). Należało zaprosić do współpracy członków swojej rodziny. W krótkim filmiku, trzeba było pokazać pomysłowe, zaskakujące i integrujące działania. Filmik okazał się bardzo pomysłowy i ciekawy, a jak relacjonują rodzice Alusia i Olusia bardzo dobrze bawiły się
przy jego nagrywaniu zdobywając przy tym nowe umiejętności.
 
Rodzice dziewczynek mówili, iż był to już ich drugi konkurs filmowy w którym brali udział. W pierwszym z nich pod tytułem "Z koroną na głowie" zorganizowanym przez Małą Orkiestrę Wielkiej Pomocy, udało się nawet zdobyć pierwsze miejsce i główną nagrodę. Ten filmik był zgłoszony przez Szkołę Podstawową we Włosienicy, a występowała w nim głównie Olusia, choć nie zabrakło również Alusi.
 
Serdecznie gratulujemy rodzicom i dziewczynkom dużego talentu oraz chęci do podejmowania ciekawych wyzwań, które owocują takimi sukcesami! Dziękujemy również za podzielenie się z nami tak ważną informają i zachęcamy do tego samego innych rodziców.
 
Poniżej zamieszczamy link do filmiku i zachęcamy do jego obejrzenia, bo warto!
Tagi