Bajkowe czytanie

Dziś rozpoczynamy kontynuację dotychczasowej akcji ,,Bajkowe czytanie", prowadzonej w naszym przedszkolu już od kilku lat, ale pod innym tytułem i w nieco zmienionej formie...

Obecna sytuacja epidemiczna panująca nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie, wymusiła na wszystkich zmiany, które dotyczą również naszej placówki. Otóż nie chcąc rezygnwać z naszej dotychczasowej akcji ,,Bajkowe czytanie," w której uczestniczyli nie tylko rodzice naszych przedszkolaków, ale i inni czonkowie rodzin, którzy odwiedzając naszych przedszkolaków promowali wśród nich czytanie i umożliwiali kontakt z literaturą dziecięcą, chcemy ją kontynuować w innej formie.

Prosiliśmy i prośba będzie oczywiście aktualna przez cały rok szkolny, o ty by rodzice czytali bajki, wiersze czy opowiadania, nagrywali je i przesyłali do nas, a my w każdy piątek będziemy zamieszczać nagrania na naszej stronie internetowej, po to by wszystkie dzieci mogły ich posłuchać. Akcja ta nazywa się ,,Lubię, gdy czyta mi mama. Lubię, gdy czyta mi tata."

 

Dziś na dobry początek, zamieszczamy bajkę czytaną przez naszą panią Madzię. Jest to bajka pt. ,,Wilk i siedem koźlątek." Do nagrania zawsze będzie dołączony tekst, który można będzie samodzielnie przeczytać dziecku.

 

Dodam jeszcze, że wszyskie nagrania będą również dostępne w zakładce DLA DZIECI / POCZYTAJ MI MAMO.

 

A teraz zapraszamy do słuchania.

 

AUDIO

  • wilk-i-siedem-koźlątek.mp3