Nauka i zabawa w domu - dzień 4

Nowa dawka propozycji na dziś...

Witajcie Drodzy Rodzice i Kochane Przedszkolaki w ten piękny dzień. Słoneczko świeci od samego rana, więc mamy nadzieję, że humorki dopisują.

 

Dziś mamy dla Was fajną akcję, której autorem jest szczeciński policjant, który stworzył otwartą grupę pn. ,,RYSUNEK DLA BOHATERÓW" na jednym z portali społecznościowych, na którym dzieci umieszczają rysunki przedstawiające ,,cichych bohaterów" czyli osoby, które na co dzień troszczą się o bezpieczeństwo i wspierają nas w tym trudnym czasie. Akcja polega na wykonaniu przez dzieci rysunku związanego z pracą osób troszczących się o nasze bezpieczeństwo: policjantów, strażaków, ratowników medycznych, lekarzy, pielęgniarek i innych służb. Narysujcie kolorowe obrazki i przyklejcie je w oknie Waszego domu, niech to będzie wyraz wsparcia dla służb walczących z tym groźnym wirusem. Nie zapominajcie też o cichych bohaterach z waszego otoczenia: pracujących w sklepach, listonoszach i wielu innych bez których nasze życie byłoby o wiele cięższe. Bardzo prosimy o przesyłanie zdjęć Waszych rysunków na adres naszej przedszkolnej poczty internetowej: pswlosienica@pswlosienica.gminaoswiecim.pl, żebyśmy mogli je opublikować na stronie internetowej przedszkola. Podajemy również link na który warto kliknąć: http://bit.ly/2lRdVVZ.

 

GORĄCO ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W AKCJI!!!

 

A teraz proponujemy kilka ćwiczeń logopedycznych, które znalazła dla Was Pani Ania:

https://youtu.be/CD__yjrGZHg

 

Poniżej jak zawsze zamieszczamy kilka ciekawych zadań do wykonania.

 

Na dziś to wszystko, pamiętajcie że myślimy o Was, bardzo tęsknimy i mamy nadzieję, że Wy też czasem myślicie o nas ciepło.