Język angielski w przedszkolu

Nasze przedszkolaki wykazywały się wiedzą w konkursie języka angielskiego „English is Fun”, który został zorganizowany przez Niepubliczne Przedszkole „Smyk” w Babicach...

15.05.2019r. odbył się kolejny konkurs dla dzieci 5/6-cio letnich. Tym razem, przedszkolaki wykazywały się wiedzą w konkursie języka angielskiego „English is Fun”, który został zorganizowany przez Niepubliczne Przedszkole „Smyk” w Babicach.

Karol i Zuzia w trakcie konkursu, brali udział w różnego rodzaju konkurencjach, na które należało udzielić odpowiedzi w języku angielskim. Zakres tematyczny obejmował takie zagadnienia jak: żywność, pojazdy, kolory, cyfry oraz zwierzęta. Co więcej, dzieci musiały także znać różne ciekawostki związane z państwem angielskim, jak np. „Jaka pogoda najczęściej panuje w Anglii?”, „Kto rządzi tym krajem?”, „Co i o której godzinie Anglicy piją podczas przerwy w pracy?”. Nasze przedszkolaki poradziły sobie świetnie ze wszystkimi konkurencjami i bezbłędnie odpowiadały na zadawane im pytania z czego jesteśmy oczywiście niezmiernie dumni J.

W trakcie konkursu dzieci z wszystkich zaproszonych przedszkoli musiały wykazać się także talentem artystycznym. Przedszkolaki prezentowały się w piosenkach anglojęzycznych. Karol i Zuzia zaśpiewali piosenkę pt. „The Train”.

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa!

GALERIA