Wyniki wyszukiwania dla frazy: matematyka

Popołudniowe propozycje

Środa, 6 maja 2020 Zapraszamy wszystkie przedszkolaki do zabawy z przygotowanymi propozycjami...

Uczymy się samodzielnie - kl. I-VIII

Niedziela, 15 marca 2020 Drodzy Uczniowie! Zachęcamy do samodzielnej nauki i zabawy - w tym celu przygotowaliśmy dla Was zbiór stron internetowych, z których możecie korzystać. Kl. I-III: EDUKACYJNE: www.pisupisu.pl www.matzoo.pl www.epodreczniki.pl www.dyktanda.net https://dyktanda.online/ www.otopjunior.

Warsztaty

Wtorek, 10 marca 2020 Warsztaty matematyczne.

Tropiciele - "Wesoła matematyka - zabawy z cyferkami" - luty

Czwartek, 5 marca 2020 "Wesoła matematyka - zabawy z cyferkami"

"Matematyka dla Smyka"

Czwartek, 5 marca 2020 27 luty był dniem realizacji kolejnego zagadnienia z całorocznego cyklu zajęć "Matematyka dla Smyka"

Zajęcia pozalekcyjne

Wtorek, 3 marca 2020     Rodzaj zajęć Dzień i godz.zajęć Prowadzący Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego kl.4-   Piątek 13.25 – 14.10 Izabela Konieczny Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze kl.1- 3   Środa 12.35- 13.20 Dorota Dudek   Kółko teatralne  

Rok szkolny 2019/2020 (I półrocze)

Czwartek, 27 lutego 2020   Konkursy pozaszkolne  Nazwa konkursu  Opiekunowie  Liczba uczniów biorących udział  Miejsce lub liczba laureatów  "Zawsze dobra do picia, woda prosto z kranu"  Beata Kuczkowska    28  Wyróżnienia: Dawid Grubka, Mi

Sukcesy

Wtorek, 25 lutego 2020 Uczniowie/osiągnięcia   Konkurs Opiekun Laureat II stopnia Aleksandra Sekunda kl. VI a Laureat IV stopnia Tomasz Sekunda kl.VI a, Amelia Jarnot kl. VI b Laureat V stopnia Nadia Kluwak kl. VI b Olimpiada Wiedzy Archimedes plus Lingua Plus- język angielski Beata Smolarek, Izabela.Koniecz

"Matematyka dla Smyka"

Sobota, 22 lutego 2020 W miesiącu styczniu realizowaliśmy kolejne zagadnienia całorocznego cyklu zajęć "Matematyka dla Smyka"

Konsultacje

Środa, 19 lutego 2020 lp Nazwisko i imię nauczyciela przedmiot Dzień, godzina 1 mgr Berszakiewicz Izabela matematyka środa 11.35-12.20 2 mgr Burdyl Karolina język polski wtorek 8.45-9.30 3 mgr Chwierut Małgorzata edukacja wczesnoszkolna poniedziałek 12.35-13.20 4 mgr Cieciak Jarosław muzyka, plastyka, świetlica