Wyniki wyszukiwania dla frazy:

Dożynki w Harmężach

Niedziela, 25 sierpnia 2019 Mieszkańcy Harmęż obchodzili Święto Plonów w sobotę 24 sierpnia.

Obwieszczenie wojewody małopolskiego

Piątek, 23 sierpnia 2019 Wojewoda małopolski zawiadamia o wydaniu 22 sierpnia 2019 r. decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na budowie, rozbudowie, przebudowie oraz remoncie linii kolejowej na odcinku Oświęcim – Czechowice-Dziedzice.

Piknik Charytatywny w Stawach Grojeckich

Piątek, 23 sierpnia 2019 Na pikniku charytatywnym w Stawach Grojeckich 10-11.08 2019r. zebrano 8500zł (osiem tysięcy pięćset złotych) na rehabilitację Barbary Warzecha, mieszkanki Rajska, nauczycielki ze szkoły w Zaborzu. Zbiórkę do puszek kwestarskich przeprowadziła Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słone

GOPS zatrudni opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych oraz opiekunów dzieci

Piątek, 23 sierpnia 2019 GOPS zatrudni opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych oraz opiekunów dzieci w ramach umowy zlecenia – nabór ciągły. Usługi mają być realizowane w domach świadczeniobiorców na terenie Gminy Oświęcim.

GOPS : Nabór wniosków na stypendia szkolne

Piątek, 23 sierpnia 2019 Od 1 września br. rozpocznie się w GOPS kolejny nabór wniosków na stypendia szkolne o charakterze socjalnym.

Inwestycje w remizie OSP w Porębie Wielkiej

Piątek, 23 sierpnia 2019 Dach garażu straży pożarnej w Porębie Wielkiej został wyremontowany. Związane z tym prace zostały odebrane w połowie sierpnia. Rozpoczęte w lipcu roboty objęły wymianę pokrycia dachu, elementów więźby dachowej i instalacji odgromowej.

Harmonogram zebrań wiejskich

Piątek, 23 sierpnia 2019 Zapraszamy mieszkańców do udziału w zebraniach wiejskich w sołectwach naszej gminy.

Dożynki w Brzezince, Grojcu i Porębie Wielkiej - relacja wideo

Czwartek, 22 sierpnia 2019 Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z weekendowych obchodów święta plonów w naszych sołectwach.

Święto Stroju Narodowego i Ludowego

Czwartek, 22 sierpnia 2019 II Obchody Święta Stroju Narodowego i Ludowego podobnie jak w roku ubiegłym odbyły się na terenie przy Przedszkolu Samorządowym Zaborzu. W święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w czwartek 15 sierpnia przybyli goście w pięknych polskich strojach ludowych i mieszkańcy Zaborza w

Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2019

Środa, 21 sierpnia 2019 Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie zaprasza do zgłaszania kandydatur w konkursie Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2019. Jego celem jest promocja działalności przedsiębiorstw społecznych – w tym organizacji pozarządowych – pokazanie najlepszych dobrych pra