Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halową piłkę nożną dziewcząt

W dniu 16 października 2019 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halową piłkę nożną dziewcząt.

Do turnieju przystąpiło pięć drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z: Brzezinki, Rajska, Harmęż, Włosienicy oraz Grojca. Poziom gry wszystkich drużyn był bardzo wyrównany i do końca nie było wiadomo, która szkoła zwycięży. Ostatecznie I miejsce w Igrzyskach wywalczyły dziewczęta z Rajska, zaraz za nimi na II miejscu znalazły się piłkarki z Brzezinki, a III miejsce należało do uczennic z Harmęż.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczą.

Jak co roku całą imprezę wsparła finansowo dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji z Brzezinki fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.