Konkurs ofert na wyłączność obsługi imprezy plenerowej Dni Gminy Oświęcim, organizowanej w dniach 08-09 czerwca 2019 roku

w dniu 8 czerwca, teren przy Domu Ludowym ul. Wadowicka 79 Poręba Wielka 32-600 : organizacji i sprzedaży gastronomii lekkiej i ciężkiej,dostarczenia i montażu kompletów plenerowych dla 300 osób ( ławki, stoły), usług sanitarnych ( toy-toy 2 sztuki- zwykła i dla osób niepełnosprawnych) oraz ochrony (6 osób od 20:00-03:00). w dniu 9 czerwca, teren za stara szkołą w parku ul. Aleja Parkowa 1 Poręba Wielka 32-600: organizacji i sprzedaży gastronomii lekkiej i ciężkiej, przygotowania posiłków dla artystów oraz organizatora, nagłośnienia, oświetlenia, wynajmu, montażu i obsługi technicznej sceny, ochrony, usług sanitarnych z serwisem ( toy-toy -5 sztuk zwykłe, 1 toaleta dla osób niepełnosprawnych, 1 toaleta typu VIP) ,przygotowania dwóch namiotów z podłogą i min.2 gniazdkami elektrycznymi- jako garderoby dla artystów ,montażu elektryki i jej obsługi podczas trwania imprezy ( agregat/agregaty ) , pokazu sztucznych ogni ( min.10 minut) , dmuchanego placu zabaw z obsługą , dostarczenia i montażu kompletów plenerowych dla 950 osób ( ławki, stoły, parasole) oraz dostarczenia i montażu namiotu na stanowisko F.O.H.

Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim

32-600 Brzezinka

tel./fax +48 33 843 10 75

www.oksir.gminaoswiecim.pl

oksir@oksir.gminaoswiecim.pl

NIP 549-24-32-706

Regon 122453282

ogłasza konkurs ofert na wyłączność obsługi imprezy Dni Gminy Oświęcim, organizowanej w dniach 08- 09-czerwca 2019 roku w zakresie:

• organizacji i sprzedaży gastronomii lekkiej i ciężkiej,

• dostarczenia i montażu kompletów plenerowych dla 300 osób ( ławki, stoły ),

• usług sanitarnych ( toy-toy 2 sztuki- zwykła i dla osób niepełnosprawnych)

• ochrony (6 osób od 20:00-03:00).

• organizacji i sprzedaży gastronomii lekkiej i ciężkiej,

• przygotowania posiłków dla artystów oraz organizatora,

• nagłośnienia, oświetlenia, wynajmu, montażu i obsługi technicznej sceny,

• ochrony,

• usług sanitarnych z serwisem ( toy-toy -5 sztuk zwykłe, 1 toaleta dla osób niepełnosprawnych, 1 toaleta typu VIP) ,

• przygotowania dwóch namiotów z podłogą i min.2 gniazdkami elektrycznymi- jako garderoby dla artystów ,

• montażu elektryki i jej obsługi podczas trwania imprezy ( agregat/agregaty ) ,

• pokazu sztucznych ogni ( min.10 minut) ,

• dmuchanego placu zabaw z obsługą ,

• dostarczenia i montażu kompletów plenerowych dla 950 osób ( ławki, stoły, parasole).

• dostarczenia i montażu namiotu na stanowisko F.O.H.

Zakres wyłączności sprzedaży gastronomii obejmuje:

a) dania z grilla (grillowanie mięsa, wędlin i ryb itp.) oraz kurczak z rożna,

b) fast food np. hot-dogi, hamburgery, pajda chleba, frytki, zapiekanki, kebab,sałatki, pierogi, gyros itp.

c) watę cukrową, popcorn, kukurydzę gotowaną, gofry, lody

d) napoje bezalkoholowe

e)napoje alkoholowe : piwo

f) posiłki ( ciepłe i zimne) dla artystów oraz organizatora

OKSiR zastrzega sobie prawo do wyłączności wynajęcia miejsc sprzedażowych na sprzedaż produktów mlecznych tj. serów, oscypków,korbaczy itp.

OKSiR w Brzezince zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia w innym terminie ustnych rokowań cenowych z Oferentami, którzy złożyli najkorzystniejsze oferty.

Teren imprezy: teren za stara szkołą w parku ul. Aleja Parkowa 1, 32-600 Poręba Wielka

OKSiR zagwarantuje miejsca pod stoiska handlowe na terenie placu imprezy.

Osobami uprawnionymi do kontaktowania się z oferentami są :

Jadwiga Szczerbowska tel. 33-843-10-75 oraz Małgorzata Curzydło tel. 518-112-314 /33-843-10-75

Ofertę należy złożyć osobiście w zamkniętej kopercie w Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim.

Termin składania ofert upływa dnia 17.04.2019r. o godz. 12:00.

Oferta złożona po terminie zostanie zwrócona oferentowi bez otwierania.

Otwarcie kopert z ofertami nastąpi w dniu 17.04.2019 r. w gabinecie Dyrektora OKSiR.

Organizator nie odpowiada za warunki atmosferyczne i frekwencję.

Oferent prowadzi działalność na własną odpowiedzialność.

O wyniku konkursu wszyscy oferenci zostaną powiadomieni telefonicznie.

OKSiR zastrzega sobie prawo unieważnienia naboru ofert bez podania przyczyn.

*W celu zapoznania się z riderami technicznymi artystów występujących podczas Dni Gminy Oświęcim proszę skontaktować się z specjalistą ds. kultury OKSiR Małgorzatą Curzydło tel.518-112-314.

Dyrektor OKSiR