Dzień Dziewczynek

12 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Dziewczynek...

,,Dziś CHŁOPCY 100 lat śpiewają,

bo DZIEWCZYNKI święto mają.

Z okazji tego Dnia niezwykłego,

życzymy Wam dziewczynki wszystkiego najlepszego,

humoru radosnego i aby codziennie spotykało

Was coś magicznego."

 

Choć Dzień Dziewczynek obchodzony jest 11 października, to my obchodziliśmy to święto 12 października, z uwagi na fakt, że w tym roku wypadło ono w niedzielę.

W grupie starszaków już od rana panowała radosna atmosfera, jak zawsze przy każdej fajnej okazji. Tym razem dziewczynki zdominowały ten dzień, bowiem to one musiały się wykazać różnymi umiejętnościami. Wiadomo, że dziewczynki uwielbiają się przebierać, dlatego też jedną z konkkurencji, było zakładanie spódnicy na czas. Jak się okazało, to w przyszłości chłopcy nie będą musieli na nie długo czekać, ponieważ robią to bardzo szybko. Następnie dziewczynki wykazały się gracją, wdziękiem i zręcznością podczas przenoszenia kubka na okragłej tacy i w dodatku na jednej ręce. Równie dobrze sprawdziły się w roli modelek, noszących na głowie krążkowe kapelusze, a podczas układania puzzli żadna z nich nie potrzebowała najmniejszej pomocy.

 

Na zakończenie miłego dnia chłopcy zaśpiewali soim koleżankom gromkie 100 lat, po którym dziewczynki otrzymały pamiąkowe dyplomy i medale SUPER DIEWCZYNEK - bo takie właśnie są te nasze DZIEWCZYNKI.

Tagi

GALERIA