Poniedziałek, 13 stycznia 2020

Smerfy z Włosienicy z wizytą w Grojcu

13 stycznia 2020 roku, Smerfy z Włosienicy zawitały do Grojca, gdzie na scenie tamtejszego Domu Ludowego wystąpiły dla przedszkolaków z Gminy Oświęcim. Licznie zgromadzone dzieciaki oraz ich panie żywo zareagowały na widok niebiesko – białych postaci, których nie mają okazji spotkać w tak bliskiej odległości. Na widowni zasiedli również: Wójt Gminy Oświęcim Mirosław Smolarek, z – ca Wójta Gminy Oświęcim Halina Musiał, dyrektor Samorządowego Centrum Usług Wspólnych Agata Michalska oraz dyrektor OKSiR Jadwiga Szczerbowska. Rodzice i pracownicy przedszkola z ,,Amatorskiej Grupy Teatralnej” działającej w naszym przedszkolu wystąpili już po raz drugi w przedstawieniu pt. ,,Smerfy,” które tradycyjnie cieszyło się dużym zainteresowaniem. I tym razem kunszt aktorski został doceniony i nagrodzony przez widownię gromkimi brawami. Na zakończenie występu dzieci miały nie lada gratkę częstując się cukierkami od samego Gargamela i Klakiera oraz robiąc sobie pamiątkowe zdjęcie z bohaterami bajki.