Rajd Rowerowy

18 czerwca odbył się kolejny Rajd Rowerowy organizowany przez nasze przedszkole...

18 czerwca odbył się kolejny Rajd Rowerowy organizowany przez nasze przedszkole. W rajdzie tradycyjnie uczestniczyły nasze przedszkolaki oraz ich rodzice i rodziny.

Przybyłych rowerzystów serdecznie powitała dyrektor Leokadia Kukla, która po krótce przedstawiła sprawy organizacyjne, zapoznała uczestników z trasą oraz obowiązującymi zasadami bezpieczęństwa. Następnie pani dyrektor życzyła wszystkim udanego rajdu. Uczestnicy rajdu na swoich jednośladach ruszyli z miejsca zbiórki obok remizy OSP we Włosienicy do Monowic. Na czele peletonu wskazywała drogę OSP ze Stawów Monowskich, a zamykała peleton OSP z Włosienicy. Wszyscy bezpiecznie dojechali na plac zabawach w Monowicach, gdzie miał miejsce postój, relaks na łonie natury i zasłużony odpoczynek. Wszyscy bez wyjątku nawodnili swoje organizmy, a po chwili ponownie ruszyli w dalszą drogę, tym razem powrotną do Włosienicy. Rowerzyści wykazali się niesamowitą kondycją i zdyscyplinowaniem, dlatego też rajd rowerowy zakończył się powodzeniem, wszyscy i mali i duzi bezpiecznie dotarli do mety i tym samym pomyślnie ukończyli rajd. Na mecie tradycyjnie wszyscy delektowali się świeżutkim ciastem drożdżowym upieczonym przez nasze panie kucharki, które popijali cieplutką herbatką i kawką. Głodni rowerzyści mogli również zagłuszyć swój głód kiełbaskami pieczonymi na ognisku. Dzieci tradycyjnie oddały się zabawie, dorośli mieli chwilę wytchnienia i okazję do rozmów.

 

Dyrektor przedszkola oraz Rada Pedagogiczna serdecznie dziękują OSP ze Stawów Monowskich i Włosienicy, za pomoc przy organizacji rajdu, a wszystkim jego uczestnikom dziękuje za aktywny udział w tym przedsięwzięciu.

GALERIA