Wycieczka do ZOO

Dnia 04.06.2019r. odbyła się wycieczka do Krakowskiego ZOO, dla dzieci z oddziału II i III...

Dnia 04.06.2019r. odbyła się wycieczka do  Krakowskiego ZOO, dla dzieci z oddziału II i III. Wzięło w niej udział 44 dzieci oraz 5 opiekunów. Już od samego rana na twarzach przedszkolaków malował się uśmiech i zaciekawienie.

Po przyjeździe do Krakowa, nasze przedszkolaki miały czas na drobny poczęstunek oraz picie, gdyż już sama droga zmęczyła dzieciaki J. Po posiłku nadszedł czas na wyczekiwane zwiedzanie ZOO. Zachwytom i podziwom nie było końca podczas oglądania coraz to ciekawszych i bardziej egzotycznych zwierząt. Dzieciom najbardziej podobały się oczywiście te najgroźniejsze zwierzęta jak lew, czy tygrys, oraz terrarium, a w nim: węże, gekony i jaszczurki. Panie natomiast najbardziej zaciekawiły się różnymi gatunkami wielokolorowych ptaków. Pobyt w ZOO trwał 2 godziny i w tym czasie przedszkolaki miały okazję zobaczyć wiele gatunków zwierząt, ale zrobiły jednocześnie wielokilometrowy spacer. Po takim wysiłku trzeba było się oczywiście znowu posilić.

O godzinie 12:00 zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi wyjechaliśmy z Krakowa. Podróż zarówno w jedną jak i drugą stronę odbyła się bez zakłóceń. Na koniec wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że to był „Fajny Dzień!”.

GALERIA