IV Zmagania Sportowe Przedszkolaków we Włosienicy

29 maja 2018r., odbyły się kolejne Zmagania Sportowe Przedszkolaków...

Dnia 29.05.2018r., odbyły się w naszym przedszkolu IV Gminne Zmagania Sportowe. Wzięły w nich udział przedszkolaki z wszystkich przedszkoli gminnych.

W jury zasiedli: Halina Musiał – dyrektor SCUW Gminy Oświęcim, Robert Dziuba – sekretarz Gminy Oświęcim, Arkadiusz Kuwik – sołtys Stawów Monowskich, sołtys Włosienicy- Władysław Zaliński oraz nasza pani dyrektor Leokadia Kukla.

Zmagania rozpoczęły się zapaleniem znicza przez pana Władysława Zalińskiego, który jednocześnie życzył uczestnikom wspaniałej zabawy i rywalizacji fair play.

Przedszkolaki wykazały się niezwykłą szybkością, zręcznością i wytrzymałością pokonując kolejne zadania,  dlatego każdy z nich otrzymał medal i dyplom, a dla  przedszkoli przygotowaliśmy  pamiątkowe puchary.

Nagrody ufundowali OKSiR Gminy Oświęcim i LKS ,,Sygnał” z Włosienicy. Sponsorom bardzo dziękujemy.