Dzień Babci i Dziadka

17 stycznia 2017r., przedszkolaki z Włosienicy uczciły święto Babci i Dziadka...

17 stycznia 2017r. w remizie OSP we Włosienicy zgromadziło się wielu wspaniałych gości, a wszystko za sprawą Dnia Babci i Dziadka. Dziadkowie i babcie naszych przedszkolaków jak zwykle nie zawiedli, dlatego frekwencja na sali była bardzo duża. Wśród zaproszonych gości był obecny również Wójt Gminy Oświęcim Albert Bartosz oraz dyrektor CUW Halina Musiał.

 

Na początku głos zabrała Leokadia Kukla dyrektor Przedszkola Samorządowego we Włosienicy, która serdecznie powitała zaproszonych gości, składając im najserdeczniejsze życzenia. Następnie kilka ciepłych słów skierowanych w kierunku zacnych gości powiedział Wójt Gminy Oświęcim Albert Bartosz.

Po krótkim wstępie dyr Leokadia Kukla zaprosiła wszystkich na program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków.

 

Dzieci na scenie zaprezentowały się najpiękniej jak potrafiły, ponieważ babcie i dziadkowie to osoby szczególnie bliskie ich serduszkom. W wierszach zostały zawarte najszczersze życzenia, czułe słowa i wesołe kwestie, które jednocześnie wzruszały i bawiły. Piosenki w wykonaniu przedszkolaków sprawiły, że twarze babć i dziadków jeszcze bardziej pojaśniały i wyrażały radość oraz miłość do wnucząt, a skoczne tańce zachęciły do żywej reakcji oklaskami i tupnięciem niejednej nogi. Najmłodsi na zakończenie programu artystycznego zaśpiewali głośne 100 lat, po którym rozległy się gromkie brawa. Następnie dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom kolorowe laurki i słodkie buziaki.

 

Po występie dzieci, przyszedł czas na kolejną niespodziankę czyli występ rodziców naszych przedszkolaków i prezentacje bajki pt. ,,Kot w butach." Również ten występ bardzo się podobał, a wszyscy aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Wójt Gminy Oświęcim Albert Bartosz wyraził zachwyt oraz słowa uznania wobec gry aktorskiej, gratulując wszystkim talentu oraz chęci do takich działań.

 

Po części artystycznej przyszedł czas na poczęstunek, którego przygotowaniem jak zawsze zajęli się rodzice.

 

 

Dyrektor przedszkola oraz Rada Pedagogiczna, bardzo serdecznie dziękują wszystkim gościom za przybycie na uroczystość oraz Rodzicom za ich zaangażowanie i nieocenioną pomoc przy organizacji Dnia Babci i Dziadka.

 

 

GALERIA