Konkurs fotograficzny „Rolnicza Małopolska”

W konkursie może wziąć udział każdy, kto zajmuje się fotografią amatorsko i mieszka w województwie małopolskim. Zadaniem uczestników jest samodzielne wykonanie fotografii na temat: „Rolnicza Małopolska”.

Termin zgłaszania prac to 31 lipca br. Warto spróbować sił. Czekają atrakcyjne nagrody, a wystawa prac laureatów oraz wyróżnionych autorów zdjęć uświetni wojewódzkie obchody Jubileuszu ARiMR w Centrum Jana Pawła II w Krakowie, w dniu 29 września.


Konkurs przygotowała Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z okazji 25-lecia działalności. Ćwierć wieku wsparcia krajowego, a od 15 lat przede wszystkim unijnego, to gigantyczny postęp na obszarach wiejskich. Nowoczesne ciągniki, maszyny, urządzenia oraz chlewnie i obory, bezpieczne gospodarstwa czy zakłady przetwórcze oparte na najnowszych technologiach – to wszystko, co widać na wsi i co daje naszemu rolnictwu możliwość konkurowania na europejskich i światowych rynkach.


Polscy rolnicy zagospodarowali przez ostatnie 25 lat ponad 330 mld złotych, a efekty wdrażanych przez ARiMR działań mogą teraz zostać uchwycone przez obiektyw. Każdy uczestnik może przesłać jedno zdjęcie na adres e-mail: malopolski@arimr.gov.pl. Regulamin można przeczytać tutaj. Jest też dostępny jest w siedzibie Małopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR przy ul. Promienistych 1.


Konkurs został objęty patronatem honorowym marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego oraz opieką medialną TVP3 Kraków i Gazety Krakowskiej.