Cudze chwalicie, swego nie znacie

Nasze przedszkolaki chętnie uczestniczyły w różnych konkursach i to z dobrymi wynikami...

Zawsze chwalimy się osiągnięciami naszych przedszkolaków, niezależnie od wyników jakie osiągają, ponieważ ważny jest sam udział w konkursie, wysiłek włożony w przygotowanie i chęć reprezentowania naszego przedszkola.

Przed Świętami Wielkanocnymi OKSiR Gminy Oświęcim zorganizował konkurs plastyczny pt. ,,Projekt na jajko wielkanocne," w którym nasze starszaki zdobyły nagrodę, a średniaki wyróżnienie.

Całkiem niedawno Alan Wacławek zdobył wyróżnienie za udział w konkursie plastycznym pt. ,,Jagiellonowie w zamku oświęcimskim - portret rodziny królewskiej," którego organizatorem było Muzeum Zamek w Oświęcimiu.

Kolejny konkurs plastyczny pt. ,,Papież Jan Paweł II w oczach dziecka," został zorganizowany przez OKSiR Gminy Oświęcim. Również udział w tym konkursie przyniósł nam  powody do radości, ponieważ nagrody zdobyli: Tymoteusz Stachura oraz Maciej Stachura, a wyróżnienie otrzymała Weronika Adamczyk.

Klikając poniższy link zobaczycie szerszą relację z uroczystego zakończenia konkursu oraz zdjęcia naszych przedszkolaków.

Zawsze mówimy o konkursach dla dzieci, ale są też konkursy dla nauczycieli, w których uczestniczymy. Również na tym polu są powody do radości, ponieważ Barbara Szubert została laureatką konkursu na scenariusz zajęć dydaktycznych o tematyce ekologicznej, który został zorganizowany przez Kuratorium Oświaty w Krakowie, w ramach projektu ,,Czysta Małopolska." W etapie rejonowym zajęła I miejsce, a w etapie wojewódzkim II miejsce.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszego przedszkola.