III Gminne Zmagania Sportowe

6 czerwca odbyły się III Gminne Zmagania Sportowe Przedszkolaków...

6 czerwca we Włosienicy, odbyły się III Gminne Zmagania Sportowe przedszkolaków, organizowane przez Przedszkole Samorządowe we Włosienicy  pod Patronatem Honorowym Wójta Gminy Oświęcim. Przedszkolaki z Babic, Brzezinki, Harmęż, Grojca, Poręby Wielkiej, Rajska, Włosienicy i Zaborza wraz ze swoimi wychowawczyniami uczestniczyły w wielu konkurencjach sportowych, pod czujnym okiem komisji, w skład której weszli: sekretarz Gminy Oświęcim pan Robert Dziuba, dyr OKSiR Gminy Oświęcim pani Jadwiga Szczerbowska, sołtys Włosienicy pan Władysław Zaliński, prezes LKS Sygnał z Włosienicy pan Mieczysław Grubka oraz dyr Przedszkola Samorządowego we Włosienicy pani Leokadia Kukla. W sportowych zmaganiach dzielnie pomagali członkowie LKS Sygnał pan Tomasz Stachura i pan Mirosław Mondry. Wszystkie przedszkolaki dawały z siebie 100 procent możliwości i dzielnie walczyły zachowjąc zasady fair play. Również opiekunki drużyn zachowały sportowego ducha walki i nie oszczędzały swoich sił zdobywając cenne punkty dla swoich drużyn. Po zakończeniu zmagań sportowych i słodkim poczęstunku członkowie komisji wręczyli uczestnikom zasłużone medale, dyplomy oraz puchary dla przedszkoli.

Bardzo dziękujemy wszystkim przedszkolakom za udział w zmaganiach sportowych, gratulujemy wspaniałej kondycji i mamy nadzieję, że już z niecierpliwością czekacie na kolejną edycję.